קמע לנשיאת חן מספר המידות לרבי נחמן מברסלב, מדהים מדהים מדהים, לקרוא עד הסוף !!!


קמע של רבי נחמן מברסלב
סגולה אמיתית שעובדת מידיית
מיד ובאופן אוטומטי
זה גורם לך למצוא חן בעיני אחריםזה יתחיל בעדינות
אנשים שלא פגשת מעולם יחייכו בנעימות כשיראו אותך לראשונה. סתם כך. פתאום. בלי סיבה. משהו "שאי אפשר לשים עליו את האצבע" יגרום להם להרגיש נעים.
האפקט יהיה עדין -- וכמובן לא בכל מקרה (אחרי הכול, גם להם יש צרות וסבל שמונעים מהם לעיתים "לראות" מישהו אחר ממטר) אולם ההשפעה על חייך היומיומיים תהיה מאד, מאד משמעותית:
...נתקעת בפקק והגעת בחוסר נשימה ממש ברגע שסוגרים את הדלתות? לעיתים יותר ויותר קרובות השומר יסתכל עליך ויאמר: "נו, נו...מהר..." וייתן לך להיכנס...כי זה יהיה נעים לו!

...במצב גבולי, אם יש לו ברירה לומר "כן" או "לא", מנהל האשראי בבנק ישמח להגיד לך "כן" ולתת לך "אויר"...כי זה יתן לו הרגשה טובה!
...במקום לשלוח אותך הלוך-וחזור בלי סוף, לפקידי ממשלה ומוסדות יתחשק לעשות עבורך עוד מאמץ "קטן". בשבילם ההבדל קטן – אולם עבורך זה יהיה הבדל בין לסדר עניינים תוך דקות במקום שעות...או לפתור בעיות תוך שעות במקום שבועות...או במקום חודשים...או במקום שנים...או במקום לעולם לא!!!
(מפליא -- ולמען האמת, די מרתיח -- עד כמה שהכול הולך חלק ומהר כמישהו מוצא חן בעיניהם, לא?)
וככל שיעבור הזמן ההשפעה רק תלך ותגבר.

מחיר הקמע העגול - 300 ש"ח בלבד
מחיר הקמע הגדול  350 ש"ח

2 קמעות עגולים 500 ש"ח
2 קמעות גדולים 600 ש"ח
הקמע הגדול מגיע עם שרשרת יותר עבה
התקשרו עכשיו והזמינו 0504440314 אסף

 

בוא נהיה כנים: עם כל הכבוד לכישורים ותארים למיניהם -- שכמובן חשובים -- בסופו של דבר אנשים שוכרים או עושים עסקים עם אנשים שמוצאים חן בעיניהם!
לא, אנשים לא יקנו ממך זבל במקום זהב -- אולם הם בהחלט יעדיפו לקנות ממך (או לשכור את שרותיך) הרבה פעמים גם במחיר יותר גבוה או בפחות נוחיות. זה נורמאלי לגמרי:

כמה פעמים הלכת לקנות משהו במקום יותר רחוק או קצת יותר יקר רק שהמקום או בעליו פשוט מוצאים חן בעיניך?

כמה פעמים הלכת לאכול או לשתות קפה והשארת טיפ גדול יותר, סתם בגלל שהמלצרית או הברמן מצאו חן בעיניך?


כמו ברפואה אלטרנטיבית, השינוי אולי לא יורגש כ"מהפך דרמטי מהיום למחר", אבל תוך זמן די קצר, פתאום "ייפול לך האסימון" באופן שלא משתמע לשני פנים: קורים לך "ימים טובים" -- שוב ושוב -- ולעיתים הרבה יותר קרובות -- באופן בלתי מוסבר!
וזו באמת היא רק ההתחלה.

קרן אור מבליחה לפתע ומאירה את הפינות בחייך
לאחר תקופה לא ארוכה, גם יום העבודה שלך יתחיל להיעשות נעים וקל מתמיד. חבריך לעבודה שלך "יגלו אותך מחדש". על פניו, שום דבר מרעיש עולמות, כביכול – אולם מתחת לפני השטח מתחולל מהפך עמוק:
"מציאת חן" פירושה שחברתך גורמת לחבריך למצוא חן בעיני עצמם!
אין דבר בעולם שיגרום לאנשים לרצות להיות איתך יותר (ולעשות כול מאמץ בשביל זה) מלגרום להם להרגיש אפילו טיפ-טיפה יותר יפים בעיני עצמם!
ואז: הבוס שלך ואנשים אחרים יתחילו לתת לך ליהנות מן הספק ולתת לך "הנחות" על שגיאות ופקשושים -- סוג היחס שאנשים נותנים לאנשים שבאמת מוצאים חן בעיניהם.

הבטחה: אם לא תנצל או תנצלי את השינוי הזה לרעה, חייך בעבודה פשוט יהפכו לגן עדן!
 
מחיר הקמע העגול - 300 ש"ח בלבד
מחיר הקמע הגדול  350 ש"ח

2 קמעות עגולים 500 ש"ח
2 קמעות גדולים 600 ש"ח
הקמע הגדול מגיע עם שרשרת יותר עבה
התקשרו עכשיו והזמינו 0504440314 אסף
 
 
 
 
 
כמובן שעוד יהיו עליות ומורדות בחייך. תמיד יהיו ימים טובים יותר וטובים פחות. תמיד יהיו אנשים כל כך מרירים עד שאין להם שום אפשרות להרגיש את הזולת. אך במשך הזמן, אנשים בסביבתך יתחילו לראות אותך כאדם, ולהודות, (אולי בפעם הראשונה בחייך) שגם הרגשות שלך חשובים!
ואז, לאחר תקופת הסתגלות לעובדה שהאנשים מסביבך מחבבים ואוהבים אותך (עד כמה שזה משונה, זה הרבה יותר קשה להתרגל לזה משנדמה!) יתגלה בפניך חופש מדהים:
החופש לבחור עם מי לקיים את מערכת היחסים הרצויה לך ועם מי לא!
מתוך עומק אישיותך יופיעו יכולת ואומץ שמעולם לא חשבת שיש לך:
פשוט לקום ולעזוב מערכות יחסים מרעילות בהם נשארת בעבר בגלל פחד להישאר לבד...
אך אפילו כל זה עדיין איננו ההשפעה החשובה או הדרמטית ביותר שתהיה ל קמע החן – פריט קדוש ומדהים של הרבי נחמן מברסלב – על חייך!

"מגנט" של מציאת

קמע החן איננו מקסם שווא. זהו קמע קבלי אמיתי וקדוש שההוראות המדויקות להכנתו חוברו במקורם בסוף המאה שמונה עשר על ידי הרב הקדוש הרבי נחמן מברסלב, זכר צדיק וקדוש לברכה, מגדולי המקובלים שבכול הדורות – אם לא הגדול שבכולם.*

קמע החן פועל כמעין "מקלט" או מגנט שקולט ומושך חן וקדושה וממקד אותם באיש או האישה הנושאים אותו.

הקמע איננו משווה לך חן או ברק מזויפים -- דבר שיכול לגרום אנשים לגלות במשך הזמן שאינך באמת "מה שהם חשבו". פעולת הקמע החן היא להוציא לאור באופן מופלא את החן היחיד והמיוחד והאמיתי שלך הטמון עמוק בקרבך! זה יגרום לאנשים בסביבותיך -- ידידים, מכרים, חברים לעבודה וכמעט כל בן אדם שבא בקשר עמך – לראותך שכפי שלא ראוך מעולם.

ההשפעה שתהיה לכך על חייך פשוט לא תיאמן.

סוף כל סוף, אחרים מכירים בצרכים שלך!
הרבה פעמים, דווקא לאנשים הכי קרובים אליך הכי קשה לראות את היופי והחן שבך!
על ידי נשיאת הקמע, לאחר זמן, גם המשפחה שלך תתחיל להגיב אחרת אליך. הוריך... בן או בת זוגך...אחים ואחיות (כן, אפילו ילדיך, עד כמה שזה נשמע הזוי...) יתחילו לראות אותך מחדש ולכבד את רגשותיך.
מבלי אפילו לשים לב איך ומדוע זה קרה, הם יתחילו לראות דברים מנקודת מבט שלך! פתאום הם יבינו על מה דיברת כול הזמן...על מה התייסרת כול כך בעוד אוזנם הייתה אטומה מלשמוע!

כל הזמן רק באו אליך בטענות. ראו בך רק את החסרונות. עכשיו, לראשונה, הם יתחילו לראות ולהבין את הכאב שלך ויתחילו להראות לך את אהבתם אליך בגלוי ובחום שמעולם לא חווית. לא יהיה להם כל כך נעים או אפילו קל להודות שטעו. הם לא כל כך ידעו איך לעשות את זה ויצטרכו עזרה מצידך... אולם זה יתחיל וזה ויקרה!

אולם זה עוד לא הכול. קמע החן יעשה עבורך משהו עוד הרבה, הרבה יותר משמעותי ומדהים בשבילך:
בפעם הראשונה בחייך, קמע החן יראה אותך לעצמך באור חדש וקסום שמעולם אפילו לא חלמת שהוא אפילו קיים.
מתוך מעמקי אישיותך יופיעו עושר וחן שמוסתרים היום מאחורי תדמית עצמית נמוכה ויחס חברתי אכזרי ולא הוגן. היופי, העושר והחן האמיתיים שלך יפתיעו ויענגו אותך וישרו עליך שקט שלווה שלא חשת מעולם.
כרגע, אין לך שום אפשרות אפילו לדמיין את הפלא והקסם הטמון בך -- אולם את זאת אוכל להבטיח לך: הבדידות שוב לא תפחיד אותך לעולם.

מחיר הקמע העגול - 300 ש"ח בלבד
מחיר הקמע הגדול  350 ש"ח

2 קמעות עגולים 500 ש"ח
2 קמעות גדולים 600 ש"ח
הקמע הגדול מגיע עם שרשרת יותר עבה
התקשרו עכשיו והזמינו 0504440314 אסף

 
 
 
 
 
הסגולה הידועה מספר המידות
להשיג עכשיו בתליון מכסף טהור
לענידה על הצוואר כולל שרשרת מכסף
ייחודי לנו בלבד
הקלף נכתב בידי סופר סת"ם ירא שמיים
הסגולה כתובה על קלף בידי הסופרמחיר הקמע - 259 ש"ח בלבד
מחיר הקמע הגדול  489 ש"ח

מחיר הקמע הענק 549 ש"ח
הקמע הגדול מגיע עם שרשרת יותר עבה
התקשרו עכשיו והזמינו 0504440314 אסף

מתנה נפלאה לכל הרוכש קמע
ספר (במידה ויש במלאי) "הקול המשקה את הגן"

בעצות ובמילים פשוטות מסביר הרב שמואל שטרן, בעל ניסיון חנוכי של שנים, את דרכי החיים הטובים, הפשוטים והנכונים, על פי דרך היהדות כפי שמסביר אותה רבי נחמן מברסלב.
הספר מציג נקודת מבט אחרת של התמודדות עם החיים ומוליך את הקורא יד ביד להבנה שתגרום לו לתפקוד נכון וטוב יותר, ולהסגת יעדיו מתוך רוגע, שמחה ונתינה, לעצמו ולסביבתו.

בספר שבעה נושאים ותפילות
להתחיל מחדש
שמחה
שלום בית וחינוך ילדים
התבודדות
התחזקות
מציאת הטוב בכל דבר
והפרנסה
התליון נענד על הצוואר
מחיר התליון כולל שרשרת הוא 249 ש"ח
התליון והשרשרת עשויים כסף סטרלינג 925
הקלף נכתב בידי סופר סת"ם על קלף מעור פרה

אין שום בעיה להיכנס איתו לשירותים

שימו לב: התליון  עמיד למים

 

להזמנת הקמע ובירורים צרו קשר איתי
0504440314
בברכה אסף
אימייל asafromano@neto.net.il


ציון רבנו הקדוש צדיק יסוד עולם

נעלה כאן כמה הגיגים מרבנו הקדוש והנורא אור ישראל רבי נחמן מברסלב זי"ע על מעלת תורתו הקדושה וספריו הקדושים:


נשמע מפיו הקדוש שאמר שהספר הקדוש שלו, לקוטי מוהר"ן, שיצא בעולם הוא אתחלתא דגאולה. ואמר: מאחר שיצא בעולם אני חפץ מאד שילמדו אותו, כי צריכים ללמוד אותו הרבה עד שיהיה שגור בעל פה. כי הוא מלא מוסר והתעוררות גדול מאד להשם יתברך אשר אין ערך אליו. [ומי שעוסק בזה הספר אין צריך עוד ספר מוסר]. אחר כך אמר בפרוש שהלימוד בחיבוריו הקדושים הוא אתחלתא דגאולה במהרה בימינו אמן. ואמר שטוב לקבוע לעצמו שני שיעורים ללמוד ספריו הקדושים, שיעור אחד פשוט ללמוד במהירות הרבה מאד כדי שיהיה שגור בעל פה, ושיעור אחד ללמוד בעיון גדול. כי יש עמקות גדול ונפלא בספריו. ועין במקום אחר מזה מענין עצם העמקות הגדול שיש בתורתו הקדושה והנוראה מאד עד אין סוף ואין תכלית: (חיי מוהר"ן שמ"ו)

אמר לו שיכולין להיות נעשה בעל מח גדול על ידי ספרו, כי יש בו שכל גדול ועמקות נפלא מאד על פי פשוטן של דברים. וגם אם יתמידו בספריו יכולין לזכות להיות נעשה איש כשר באמת, ואז יזכה לראות הפנימיות שיש בספריו הקדושים כי יש בהם פנימיות הרבה מה שאין נראה על פי פשוטו כלל. אשרי הזוכה ללמוד ולהתמיד בהם הרבה: (שם שמ"ז)

פעם אחת היה משבח את הספר שלו מאד, ואמר שיכולין להיות נעשה בעל תשובה גמור על ידי לימוד הספר שלו. והיה חפץ ומשתוקק מאד שידפיסו ספרו עוד כמה פעמים ויתפשטו בעולם. ואמר שיהיו בני אדם שילמדו ויתפללו על ידי הספר הזה. ואמר שמי שישב ויעסוק בספריו רק בלי קינטור וניצחון, ויסתכל בו באמת, אז בודאי יהיו נבקעין אצלו כל גידי קשיות לבבו.
ואמר שכל אדם צריך להשתדל לקנות הספר שלו. ומי שאין לו במה לקנות [ימכור וכו' שיש לו, ויקנה זה הספר שלו, ומי שאין לו] וכו', ימכור כר מתחת ראשו ויקנה הספר שלו.
ואמר שהספר שלו יהיה חשוב מאד, ויבקשוהו ויחפשוהו מאד, ויודפס ויחזור ויודפס כמה וכמה פעמים ויהיה חשוב מאד, רק נכספתי לראות זאת ואהיה אני עומד ומסתכל וכו'. ואמר שהמאמרים שכתב בעצמו גם הלשון לבד הוא מסוגל מאד כי הם כללים: (שם שמ"ט)

שמעתי מפיו הקדוש שאמר שהתורה שלי היא כולה בחינות: (שם ש"נ)

בשעה שכרכו הספר לקוטי מוהר"ן הראשון בעת שהיו הקונטרסים בכתב, אמר: לכם נדמה שזה דבר פשוט. הלא כמה עולמות תלויים בזה: (שם שנ"א)

אמר: הבעל דבר יכול לחפות ולכסות את העינים מאד, אבל בלא זה היה הספר עושה התעוררות גדול מאד בעולם: (שם שנ"ב)

והתורה שלי עושה הרבה מאד בעולם. כי על ידי התורה שלי נמשכין כל ההשפעות שבעולם. ודיבר עם אחד, מה המשא ומתן שלך, עם חטים אתה נושא ונותן, גם זה נמשך על ידי התורה שלי: (שם שנ"ד)

ואמר שצריכין להשתדל מאד לקנות ספריו. כי אפלו כשעומדין בתיבה ומגדל הם טובה גדולה, כי ספריו הם שמירה גדולה בבית לשמור גם העשירות וממון האדם מכל ההזקות: .(שם שנ"ה)

למי שישים ליבו היטב לדבריו ולשיחותיו הקדושים הנאמרים בזה הספר, ובשאר ספריו הקדושים. כי כל שיחה שלו היא התעוררות נפלא ונורא מאד ודרך ישרה ונכונה מאד לעבודת השם יתברך לכל אחד לפי מדרגתו יהיה באיזה מדרגה שיהיה. אפילו מי שהוא במדרגה עליונה מאד יכול לקבל דרך ישרה ועצות נפלאות מכל שיחה ושיחה שלו. וכן להיפך, מי שהוא בתכלית מדרגה התחתונה חס ושלום באיזה מקום שהוא, יכול לקבל דרך ישרה ועצות נכונות מכל שיחה ושיחה שלו למלט נפשו מיני שחת, ולשוב אל השם באמת אם ישים לבו לדבריו היטב, ויקיים אותם באמת ובתמימות בלי שום חכמות. אשרי מי שיאחז בהם: (שם שנ"ח)

אמר שאין שום איבר באדם שלא אמר עליו תורה כי כבר אמר תורה על כל איבר ואיבר שיש להאדם כי ידוע שקומת האדם מרמז למה שמרמז וכו': (שם שע"ב)

אמר אם היה הבעל שם טוב שומע תורתו היה אצלו גם כן חידוש, אם היה רבי שמעון בר יוחאי שומע תורתו היה גם כן חידוש גם אז: (שם שפ"א)

אמר שגם בני אדם השומעים התורה של הצדיק האמת ואינם מבינים אותה, לעתיד בעולם הבא יבינו. כי העיקר תורה שלו היא להנשמות שלנו. שכשנבוא לעולם הבא יהיו הנשמות שלנו בקיאים באותן התורות הגבוהים מאד. גם בעולם הזה צריך לקיימם בפשיטות על כל פנים לילך בהם: (שם שפ"ח)

ועל ידי תורתו הקדושה המשיך רפואות ותיקונים והמתקות לכל העניינים שבעולם, בכלליות ובפרטיות ברוחניות ובגשמיות: (שם שפ"ט)

שמעתי בשמו זכרונו לברכה שסיפר משל נאה לענין מה שמרבה לגלות כל כך תורות נפלאות ומעשיות ושיחות נפלאות ונוראות, אף על פי שאינו נראה עדין שיעשו פעולתם בשלימות באנשי שלומנו כמו שהיה ראוי להם. (שם שצ"א)

עד כאן מספר חיי מוהר"ן.

אשרינו שזכינו לספר נורא זה. ורב תודות ושבחים לצור כל העולמים שזיכנו להוציא ספר זה לאור עולם.
בשבח והודיה לרבנו הקדוש ז"ל ולתלמידו רבנו נתן ז"ל שבחרו בנו וזיכנו שנוציא ספר זה.


התקשרו עכשיו והזמינו 0504440314 אסף